Infolinia

71 374 10 99, 695 539 234

Przenośne

 W sklepie internetowym Kumiega Wagi oferujemy różnego rodzaju wagi do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu, ale także do prywatnego użytku. Nasza oferta to także wagi przenośne, które przygotowaliśmy w tej kategorii. Pochodzą one od sprawdzonych producentów. Są precyzyjne i niezawodne. Warto podkreślić, że nasz asortyment rozwija się wraz z branżami, dzięki czemu dostępne w naszym sklepie urządzenia spełniają oczekiwania wszystkich klientów. Oprócz produktów oferujemy również serwis wag oraz dysponujemy wypożyczalnią. Sprawdź i złóż zamówienie już teraz!

Wagi przenośne – zalety urządzeń

Wagi przenośne dostępne w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, są wysokowydajnymi urządzeniami o najwyższej precyzji ważenia. Mają intuicyjne w użytkowaniu ekrany dotykowe, co ułatwia ich obsługę. Użytkownik prowadzony jest przez każdy krok programu. Na uwagę zasługuje również zaawansowana technologia ważenia zwiększająca wydajność pracy. Wszystkie wagi przenośne, które oferuje nasz sklep internetowy, mają wbudowany system ochrony przed przeciążeniami, co jest gwarancją wygodnej i precyzyjnej pracy nawet w trudnych warunkach. 

Jakie wagi przenośne oferujemy w naszym sklepie?

W naszej ofercie znajdziesz wagi spełniające podstawowe funkcje. Modele te są dostępne w niewygórowanych cenach. Mają niewielki rozmiar i lekką konstrukcję, co pozwala wykorzystywać je zarówno na miejscu, jak i w terenie. Niejedno urządzenie dostępne w tej kategorii może być wykorzystane jak waga przenośna kuchenna. Ergonomiczna budowa tych modeli pozwala piętrowe przechowywanie, co ma szczególne znaczenie w przypadku zakładów przemysłowych, gdzie tego typu urządzeń potrzebnych jest wiele. Idealnie sprawdzają się one również do zastosowań laboratoryjnych. Zostały przystosowane do intensywnej pracy dzięki krótszemu czasowi stabilizacji i większej rozdzielczości wyników ważenia. Urządzenia te zasługują na uwagę ze względu na wiele opcji komunikacyjnych.

Wagi przenośne do zastosowania w jubilerstwie

Nasza oferta to także wagi przenośne jubilerskie. Wyróżniają się małymi gabarytami i niską wagą. Są kieszonkowe i poręczne. Posiadają podświetlany wyświetlacz LCD z wysokim kontrastem i zasilanie bateryjne. Zapewniają wysoką dokładność pomiaru, co ma szczególne znaczenie w jubilerstwie. Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą tych produktów i złóż zamówienie. Jeśli masz pytania, chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi.


Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)