Infolinia

71 374 10 99, 695 539 234

Kasy fiskalne Wrocław

Kumiega Wagi to firma z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i serwisie każdego rodzaju wag – od laboratoryjnych, aż po samochodowe. Ponadto mamy w sprzedaży kasy fiskalne we Wrocławiu. Nasza oferta to nowoczesne urządzenia pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak Fawag czy Posnet. Oferujemy łatwe w obsłudze kasy fiskalne będące wsparciem codziennej pracy. Ich obsługa jest intuicyjna, a na uwagę zasługuje również ich wytrzymałość oraz wyjątkowa ergonomia. Proponujemy pomoc w wyborze urządzeń. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

Kasy fiskalne Wrocław – urządzenia łatwe w obsłudze

Potrzebujesz zamówić kasy fiskalne online? Wrocław i firma Kumiega Wagi to najlepszy wybór! Polecamy kasy fiskalne zaprojektowane w taki sposób, aby były ergonomiczne w użytkowaniu. W ich przypadku możliwe jest zaprogramowanie klawiszy skrótu, co znacznie ułatwia pracę kasjerów. Oferujemy kasy kompatybilne z szufladą kasjerską, skanerem kodów kreskowych oraz komputerem. Polecamy je do rozmaitych punktów usługowych, takich jak salony kosmetyczne, kwiaciarnie czy wyspy handlowe.

Kasy fiskalne do kupienia w mieście Wrocław są stabilne i mają niezawodny akumulator. Na uwagę zasługuje także czytelny wyświetlacz. Oferujemy modele przeznaczone do prostej sprzedaży detalicznej stacjonarnej, ale także obwoźnej i mobilnej. Choć nie wymagają one komputera, może być on zastosowany jako sprzęt peryferyjny.

Kasy fiskalne – najtaniej we Wrocławiu

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych we Wrocławiu. Proponujemy modele czołowych producentów. Za ich pomocą można zaprogramować mniejszą lub większą bazę towarową. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami tych urządzeń, naszym klientom możemy zaproponować korzystne ceny. Ponadto zapewniamy pomoc podczas zakupów.

W tym dziale znajdują się również stosunkowo tanie kasy fiskalne, które mimo niewielkich rozmiarów są wyjątkowo funkcjonalne. Lekkie, przenośne modele zostały wyposażone w wysokiej jakości podzespoły, co pozwala na pracę bez zasilania na czas drukowania nawet 8000 paragonów. Nasza oferta to kasy fiskalne, do których ładowania można użyć ładowarki samochodowej lub kabla USB podłączonego do komputera. Na uwagę zasługuje również wiele innych funkcji, na przykład pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych oraz wielowalutowość. Zachęcamy do składania zamówień! W razie pytań i wątpliwości, nasi doradcy są do państwa dyspozycji.


Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)