Wypożyczalnia i wynajem wag

Potrzebujesz wagi jedynie na określony czas i nie chcesz inwestować w zakup nowego sprzętu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Oferujemy możliwość wynajmu wagi elektronicznej z szerokiej gamy urządzeń — z legalizacją lub bez, o różnych funkcjach i parametrach, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wagi do ważenia surowców spożywczych, produktów rolniczych czy materiałów budowlanych, w naszej wypożyczalni wag przemysłowych znajdziesz odpowiedni model dla siebie.

Nasz sklep i wypożyczania wag we Wrocławiu udostępnia urządzenia dla różnych branż, zarówno na potrzeby firm, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy m.in. wynajem „podkładek” do ważeni samochodów oraz wagi zliczające drobne elementy. Zapewniamy atrakcyjne ceny wypożyczenia wagi — koszt kalkulujemy indywidualnie, bazując na typie wagi oraz czasie jej najmu.

Wypożyczalnia wag przemysłowych – wygoda i oszczędność

Wynajem wagi elektronicznej sprawdzi się znakomicie, jeśli urządzenie potrzebne jest nieregularnie — na przykład do sporadycznej inwentaryzacji, kontroli jakości, ważenia transportowanego czy magazynowanego towaru. Korzystając z wypożyczalni wag, zyskujesz m.in.:

  • oszczędność pieniędzy – nie musisz kupować drogiego sprzętu, który może się szybko zdezaktualizować lub zepsuć – płacisz wyłącznie za czas wynajmu wagi;

  • oszczędność czasu – nie martwisz się o serwis, konserwację, kalibrację czy legalizację wagi – my zajmujemy się tym wszystkim za Ciebie;

  • profesjonalny sprzęt – nasze wagi są nowoczesne, dokładne, łatwe w obsłudze i spełniają wszystkie wymagania techniczne i prawne (możesz wybrać wagę o odpowiednim zakresie, dokładności, rozmiarze i funkcjonalności).

Wynajem wag z liczeniem sztuk – idealne rozwiązanie dla drobnych elementów

Jeśli zajmujesz się sprzedażą, produkcją lub magazynowaniem drobnych elementów (takich jak śrubki, gwoździe, nakrętki, monety, biżuteria czy inne), to na pewno docenisz naszą ofertę wynajmu wag z liczeniem sztuk. To specjalne wagi, które ważą oraz zliczają ilość sztuk na podstawie średniej masy jednostkowej. Dzięki temu możesz szybko i łatwo sprawdzić, ile masz towaru, bez konieczności ręcznego liczenia. Ten typ wagi nadaje się do ważenia i liczenia towarów o różnych kształtach i rozmiarach. Ponadto możesz ustawić własne parametry, takie jak jednostka wagi, średnia waga jednostkowa, ilość sztuk w opakowaniu czy wartość monetarna.

Wynajem wag z legalizacją lub bez

Zależy Ci na wadze w pełni certyfikowanej przez Urząd Miar? W zależności od tego, do jakiego celu potrzebujesz wagi, nasza oferta wypożyczalni wag obejmuje modele z legalizacją lub bez niej. Legalizacja jest wymagana, jeśli waga jest używana do celów handlowych, w placówkach medycznych czy do obliczania opłat (np. odszkodowania). Jeśli natomiast potrzebujesz wagi do celów wewnętrznych, takich jak inwentaryzacja, produkcja, badania czy hobby, możesz skorzystać z modelu bez legalizacji. W naszej ofercie znajdziesz oba rodzaje wag. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni model, idealnie dopasowany do Twoich preferencji i oczekiwań.

Wynajem wag we Wrocławiu

Wynajem wag w naszej firmie jest prosty i wygodny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie internetowej i podasz swoje dane, preferowany typ oraz termin wynajmu wagi. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i przedstawimy koszt, warunki umowy oraz inne szczegóły. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej wypożyczalni wag we Wrocławiu.