Wagi Etykietujące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Arcyważny punkt naszej oferty stanowią wagi etykietujące. Wrocławski rynek stoi przed szansą wyposażenia się w tego typu urządzenia bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość to od dziesiątek lat cechy rozpoznawcze naszej firmy. Zostań z nami, a bliżej poznasz wagi etykietujące Digi, Cas i Bizerba.

Wagi etykietujące, Wrocław – dla placówek handlowych

Wagi z drukarką etykiet są znakomitym wyborem dla wszystkich placówek handlowych o zarówno średniej, jak i dużej wielkości. Ich podstawowym zadaniem jest oczywiście ważenie towarów. To jednak nic nadzwyczajnego, biorąc pod uwagę ten rodzaj sprzętu. Czym więc wyróżnia się ten typ urządzeń?

Ich cechą rozpoznawczą jest możliwość drukowania etykiet, co ma gigantyczne znaczenie w działalności handlowej. Dzięki temu sprzedawca nie ma problemu z poinformowaniem klientów o najważniejszych informacjach dotyczących wybranego produktu. Ponadto etykiety umożliwiają błyskawiczną identyfikację towaru bez konieczności stosowania znacznie bardziej skomplikowanych rozwiązań.

Waga etykietująca Bizerba, Cas czy Digi? Którą wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia pochodzące od czołowych producentów z całego świata. Posiadamy wagi etykietujące CAS, Bizerba i Digi, czyli pochodzące od uznanych producentów. Zapewne zastanawiasz się, jakiego dokonać wyboru. Tak naprawdę nie możemy udzielić jednoznaczne odpowiedzi, ponieważ każdy producent zadbał o najwyższą jakość swojego sprzętu.

Poszczególne urządzenia różnią się tak naprawdę szczegółami. Wcale to jednak nie oznacza, iż detale nie mają znaczenia i można je lekceważyć. Dokładnie zapoznaj się więc z konkretnymi modelami, a następnie – w razie pytań – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci podjąć optymalną decyzję z korzyścią dla Twojego biznesu.

Wagi etykietujące, Wrocław – jakie dane można zamieścić na etykietach?

Waga z drukarką etykiet przedstawia wiele cennych informacji. Podstawową jest oczywiście ciężar produktu wraz z przeliczoną już wartością. To jednak nie wszystko. Ten rodzaj sprzętu drukuje na etykietach również takie dane jak:

  • nazwa produktu,
  • nazwa producenta,
  • cena jednostkowa,
  • skład produktu,
  • termin przydatności do spożycia,
  • kod kreskowy lub kod QR.

Nie ma więc żadnych wątpliwości, że mowa tu o kompletnych urządzeniach, jakimi są wagi etykietujące. Wrocławskie placówki handlowe mogą bez obaw z nich korzystać ze względu na oficjalne legalizacje poświadczone certyfikatem. Na słowa uznania zasługują także duże liczby danych towarowych. U niektórych modelów wynoszą one nawet dziesięć tysięcy. Wpływ na ten czynnik ma ogromna pojemność pamięci, która pozwala na wykorzystywanie sprzętu w nawet największych sklepach.

Waga z drukarką etykiet – u nas nie tylko ją kupisz, ale także zaprogramujesz!

Mamy nadzieję, że poznałeś już bliżej modele wag etykietujących z legalizacją znajdujące się w naszym sklepie. Musimy jednak uprzedzić Cię jeszcze, iż wprawdzie korzystanie z tych urządzeń jest w pełni komfortowe, aczkolwiek najpierw należy prawidłowo zaprogramować sprzęt. Czy to trudne zadanie? Trudno powiedzieć, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych umiejętności. My natomiast przygotowaliśmy dla Ciebie niecodzienną propozycję.

Ze względu na priorytetowe znaczenie tego procesu oferujemy usługę wdrożenia oraz zaprogramowania wag etykietujących. Wrocław i okolice mogą zgłaszać się do nas w tym celu, a my kompleksowo przygotujemy Twój sprzęt do użytkowania. Zaufaj nam, czyli doświadczonej i sprawdzonej firmie Kumiega Wagi!