Metkownice Jednorzędowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Każdy punkt handlowy można teraz wyposażyć w szereg urządzeń i nowoczesnych rozwiązań, wspomagających pracę sprzedawców oraz pracowników zajmujących się wykładaniem towarów na półki. Do najbardziej przydatnych narzędzi można zaliczyć między innymi metkownice jednorzędowe.

Czym jest metkownica jednorzędowa i do czego służy?

Metkownica jednorzędowa jest prostym w obsłudze urządzeniem przeznaczonym do oznaczania cen. W modelach charakteryzujących się prostą konstrukcją, na górze obudowy znajduje się mechanizm służący do wyboru znaków. Wystarczy ustawić tekst albo po prostu cenę, aby już po chwili poprzez przyciśnięcie tylko jednego guzika, szybko i wygodnie przenieść znaki na samoprzylepną metkę i tym samym konkretny towar.

Metkownice jednorzędowe nie są obowiązkiem, jednak stanowią ogromne ułatwienie w pracy sprzedawców. Przydają się przede wszystkim w tych punktach handlowych, w których wybór towarów jest bardzo duży, a każdy z nich wymaga oznaczenia ceną. Warto zatem ułatwić sobie ten proces, posługując się metkownicą. Nie ma równie szybkiego i wygodniejszego sposobu na oznaczanie produktów cenami, jak właśnie ten z wykorzystaniem profesjonalnej metkownicy jednorzędowej.

Metkownice jednorzędowe dostępne w naszej ofercie

Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszy się metkownica jednorzędowa Novitus MX 5500. Urządzenie to jest jednym z najtańszych dostępnych na rynku, a mimo to doskonale spełnia swoją funkcję. Dużą zaletą jest również dobra jakość wykonania. Dzięki temu jest odporna na zniszczenia, wytrzymała i niezawodna.

Metkownica drukuje 8 znaków w jednym rzędzie, w tym znaki specjalne. Metka ma wymiary 22 × 12 mm. Cięcie jest jedno, pomiędzy jedną a drugą metką. To poręczne urządzenie z wygodnym uchwytem umożliwia sprawne oznaczanie towarów. Posługiwanie się tym urządzeniem jest możliwe przy użyciu tylko jednej dłoni. Metkownica jest lekka i bardzo poręczna.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, w tym właśnie metkownice jednorzędowe. Dbamy o to, aby proponowane przez nas urządzenia były funkcjonalne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze. W takim miejscu jak sklep, szczególnie duży sklep, możliwość szybkiego znakowania towarów, jest ogromnie ważna. Zdecydowanie usprawnia przebieg pracy i powoduje, że staje się przyjemniejsza.

Każda metkownica do prawidłowego działania potrzebuje materiałów eksploatacyjnych w postaci taśmy oraz rolki tuszującej. Tego typu akcesoria też mamy w naszym sklepie. By dopasować je do konkretnej metkownicy, wystarczy zwrócić uwagę na model urządzenia oraz opis poszczególnych materiałów. W razie problemów zawsze służymy pomocą.

Metkownice jednorzędowe – sklep stacjonarny a online

Metkownice jednorzędowe dostępne są zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Zapewniamy jednocześnie fachowe doradztwo zarówno na etapie wyboru, jak i zakupu. Pomagamy klientom w doborze urządzenia, dbając o to, aby spełniało wszystkie ich oczekiwana i potrzeby.

W naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu można zobaczyć metkownice na żywo oraz skorzystać z naszego doradztwa. W sklepie internetowym mamy ten sam asortyment, jednak tu klienci mogą kupować urządzenia z dostawą pod wskazany adres na terenie całej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty metkownic jednorzędowych we Wrocławiu. U nas, poza atrakcyjnym wyborem, klienci mogą liczyć także na przystępne ceny i fachowe doradztwo.