Apteczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Apteczne

Naszej firmie od zawsze zależało na tym, aby rozszerzać ofertę i zaspokajać różnorodne potrzeby klientów. Z tego względu oferujemy profesjonalne wagi apteczne. Są to urządzenia niezbędne w każdej aptece. Ułatwiają one sporządzanie leków recepturowych. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wagi, które mają większą dokładność, tzw. wagi proszkowe oraz wagi o większej dopuszczalnej masie ważenia, czyli wagi do płynów i wagi tarowe. Legalizacja wag aptecznych także jest u nas dostępna. Zapraszamy do zakupów!

Wagi apteczne – poznaj ich zalety

Oferowane wagi apteczne w naszym sklepie internetowym są idealne do rutynowych operacji ważenia – nie tylko w aptekach, ale również w laboratoriach oraz szeroko pojętym przemyśle i szkolnictwie. Ich ogromną zaletą jest prosta obsługa.

Najpopularniejszą wagą apteczną jest waga proszkowa z dokładnością do 1 mg. Służy ona do bardzo precyzyjnego odważania różnych substancji i proszków. Wyposażona jest ona w osłonę przeciwwietrzną, dzięki czemu proszek podczas ważenia nie rozsypie się po pomieszczeniu. Pomaga to również w przeciwważeniu drgań podczas pracy w niesprzyjających warunkach. Wagi te zostały wyposażone w poziomice, które są umieszczone z przodu. Znajdziesz w tej kategorii również wagi apteczne o większej nośności z dokładnością do 10 mg. Urządzenie to ma zastosowanie przy odważaniu ziół, roztworów i maści.

Legalizacja wag aptecznych

Zajmujemy się również przygotowaniem do legalizacji wag aptecznych, którą wykonują Inspektorzy Urzędu Miar, z którymi ściśle współpracujemy. Dbamy o to, aby cały proces przebiegł sprawnie i szybko. Wiemy, jak ważne jest bycie odpowiedzialnym w prowadzeniu biznesu. Z tego względu jesteśmy firmą, która przygotowała dla Ciebie różnego rodzaju wagi wyróżniające się najwyższą jakością na rynku. Zależy nam, aby dotrzeć do klientów z wielu branż, gdzie niezbędne jest korzystanie z tego typu wag.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wagi aptecznej?

 

Aby wybrać odpowiednią wagę, musisz pamiętać o tym, żeby posiadała ona nakładane osłony przeciwpodmuchowe lub stałe szafki przeciwwietrzne. Jest to bardzo ważne, ponieważ pomoże Ci to w precyzyjnym odważeniu substancji. Wagi apteczne mają wbudowane odważnik kalibracyjny, który sprawdzi i skalibruje wagę bez potrzeby stosowania dodatkowych odważników. W sklepie Kumiega Wagi dysponujemy wagami aptecznymi o różnych nośnościach i dokładnościach. Skontaktuj się z nami w swojej sprawie! Złóż zamówienie już teraz!