Przemysłowe

Wyświetlanie 1–9 z 26 wyników

Wagi przemysłowe Wrocław

Nasze wagi przemysłowe we Wrocławiu to różnorodna grupa urządzeń elektronicznych, które przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, na przykład pocztach czy zakładach przemysłowych. Są to modele o bardzo wysokiej dokładności, stąd cieszą się one ogromną popularnością i pozytywnymi opiniami klientów komercyjnych. Oferujemy niedrogie wagi przemysłowe do 1000 kg, ale także inne urządzenia, które sprawdzają się na zapleczach sklepów czy w innego rodzaju placówkach handlowych.

Wagi przemysłowe Wrocław – jakie urządzenia oferujemy w naszym sklepie?

Współpracujemy z renomowanymi producentami wag o różnym przeznaczeniu. Z tego względu oferujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia o długiej żywotności. W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne elektroniczne wagi przemysłowe w kompaktowym wydaniu. Zostały one wyposażone w funkcje ważenia, liczenia sztuk, ważenia i liczenia kontrolnego oraz sumowania. Mają wbudowany akumulator, dzięki czemu mogą pracować w dowolnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą są szalki wykonane ze stali nierdzewnej oraz mechaniczna ochrona przed przeciążeniem zwiększająca trwałość urządzeń. Z kolei wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem zapewnia wygodne użytkowanie.

Wagi przemysłowe paletowe

Nasza oferta to także wagi przemysłowe paletowe przeznaczone – jak sama nazwa wskazuje – do ważenia ładunków na paletach. Ich specjalna konstrukcja ułatwia nakładanie towaru na wagę tzw. paleciakiem ręcznym. Również i te wagi mają wbudowany akumulator zapewniający dłuższą pracę, ale także funkcję limitów i liczenia sztuk. Oferujemy modele dostępne w trzech zakresach ważenia: do 60 kg, 150 kg (dwie wielkości szalki) oraz do 300 kg. Proponujemy również modele pomostowe przystosowane do pracy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Są one też odporne na bezpośredni kontakt z wodą. Z kolei ruchomy wyświetlacz ułatwia odczyt ważenia.

Tanie wagi przemysłowe

Oferujemy niedrogie wagi przemysłowe. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami tych urządzeń jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze ceny. Z tego względu mogą oni wyposażyć swoje zakłady pracy w wysokiej jakości tanie wagi przemysłowe, które można zastosować w przypadku wielu branż. Posiadają one miernik wagowy na słupku lub kablu. Modele posiadające legalizację można zastosować do rozliczeń handlowych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy również profesjonalną pomoc podczas wyboru produktów.