Skanerowagi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy rozmaite wagi, które znajdują zastosowanie w przypadku wielu branż. W tej kategorii prezentujemy skanerowagi. Urządzenia te są połączeniem wagi z czytnikiem kodów kreskowych. Przeznaczone są między innymi do boksów kasowych zarówno tam, gdzie mamy do czynienia z obsługą kasjera, jak i w przypadku samoobsługowych kas.

Stawiamy na wysokiej jakości sprzęt, który daje pewność stuprocentowej prawidłowości wyników. Niezawodnie działające urządzenia to bowiem nasza specjalność, a dla naszych Klientów gwarancja bezproblemowego użytkowania sprzętu.

Skanerowagi – zastosowanie

Oferujemy zestawy skanująco-ważące zapewniające szybki i płynny odczyt kodów 1D i 2D oraz bezproblemowe i dokładne ważenie, nawet w przypadku niewymiarowych produktów. Urządzenia te znacząco zwiększają tempo obsługi klientów. Wagi skanujące to także większy komfort pracy kasjerów oraz sprzedawców. Eliminują one błędy związane ze sprzedażą towarów ważonych, na przykład te wynikające z nieczytelności kodów na towarach. Skanerowagi dedykowane są do średnich i dużych placówek handlowych. Chętnie wybierane są także do małych osiedlowych sklepów, również samoobsługowych.

Jakie skanerowagi oferujemy w naszym sklepie?

Proponujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt służący do ważenia produktów, wyposażony w czytnik kodów kreskowych. W zależności od konkretnych potrzeb polecamy różne wago-skanery. Mowa tu o niezawodnych urządzeniach, których użytkowanie nie sprawia problemu. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne zestawy, jak i wagi przeznaczone do wbudowania w skaner. Obsługują najpopularniejsze protokoły komunikacyjne wykorzystywane w kasach fiskalnych, terminalach kasowych i systemach POS. Mowa tu o urządzeniach wyposażonych w dwustronny podświetlany wyświetlacz LCD umożliwiający łatwy i szybki odczyt wyniku ważenia zarówno przez klienta, jak i kasjera.

Skanerowagi Wrocław – dlaczego warto złożyć zamówienie w naszym sklepie?

Skanerowagi sklepowe to przede wszystkim oszczędność miejsca. Instalacja dwóch urządzeń w jednej, kompaktowej obudowie sprawia, że sprzęt ten można zastosować nawet w przypadku niedużych sklepów. Urządzenie warto zamówić w naszym sklepie z uwagi na fakt, że jest to najwyższej klasy sprzęt, ale także ze względu kompleksową obsługę. Naszym Klientom pomagamy wybrać odpowiednie względem potrzeb urządzenia. Wyróżniają się one solidnymi konstrukcjami, a podczas użytkowania zachowują pełną stabilność.

Oferujemy skanerowagi z pełnym osprzętem. Ich niewątpliwą zaletą są solidne materiały i zastosowane komponenty, wysoka jakość wykonania oraz odczyt wiodących rodzajów kodów kreskowych. Dokonują one precyzyjnych pomiarów masy. Są to modele z legalizacją wydawaną przez Urząd Miar. Jeśli podczas wyboru urządzenia pojawią się jakieś wątpliwości bądź pytania, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.