Wagi specjalistyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wiele branży przemysłowych wymaga zastosowania specjalnie opracowanych i dobrze przemyślanych rozwiązań, pozwalających na usprawnienie pracy. W tym zakresie szczególnie istotne są różnego rodzaju wagi specjalistyczne, we Wrocławiu stosowane w zależności od charakteru i specyfiki danego zakładu produkcyjnego, magazynu czy punktu usługowego.

W naszym sklepie oferujemy nowoczesne, sprawdzone oraz optymalnie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb wagi specjalistyczne, zawsze w atrakcyjnych cenach.

Rodzaje oferowanych wag specjalistycznych we Wrocławiu

Ze względu na specyficzny charakter niektórych branży przemysłowych, oferowane przez nas wagi specjalistyczne we Wrocławiu cechuje różnorodność, pozwalająca na dopasowanie urządzeń dokładnie do potrzeb danej firmy.

Wśród najczęściej wybieranych modeli znajdują się wagi hakowe, takie jak Dini Argei MCWN NINJA, dostępne z legalizacją lub bez, służące do ważenia towarów podwieszanych na haku i dwóch szaklach o tonażu od 1,5 t nawet 9 t. Urządzenie to jest w stanie pracować na naładowanym akumulatorze nawet do 40 godzin. W zestawie znajduje się również hak obrotowy dla usprawnienia niektórych wykonywanych zadań. Oferowany model to wygodna i łatwa w użytku waga hakowa elektroniczna, jednak dla chętnych posiadamy również uproszczoną, niecyfrową wersję – wagę hakową zegarową. Sprzęt ten sprawdzi się w firmach przeładunkowych, centrach logistycznych czy magazynach.

W ofercie naszego sklepu znajdują się też standardowe wagi hydrauliczne, wyposażone w cyfrowy wskaźnik ciężaru, działające dzięki hydraulicznemu przetwornikowi ciśnienia. Produkowane są jako dodatkowy element zabudowy do wózków widłowych. Waga hydrauliczna tego typu pracuje z dokładnością nawet do 0,5 – 5% nośności, a dokładny wynik zawsze jest uzależniony m.in. od rodzaju eksploatowanego wózka. Ten niezwykle wygodny model, zasilany czterema bateriami AA, może pracować w aż czerech trybach, wskazując wagę netto i brutto, przeliczając lb na kg, sumując wagę lub pozwalając wykorzystać współczynnik przeliczeniowy na inne systemy metryczne. Wagi hydrauliczne znajdują zastosowanie przede wszystkim w magazynach, ponieważ pozwalają na bieżącą kontrolę towaru wpływającego i opuszczającego ich stan.

Na uwagę zasługuje także niezwykle funkcjonalna waga dynamometryczna o nośności od 5 do nawet 100 t. Jej konstrukcja została wykonana ze specjalnego stopu aluminium, tzw. aircraft grade aluminium, co sprawia, że jest jednocześnie niezwykle lekka i łatwa w eksploatacji. Ze względu na możliwość ważenia zarówno statycznego, jak i dynamicznego, zastosowanie wagi dynamometrycznej jest bardzo szerokie. Obudowa jest dodatkowo wodoodporna, a wynik wyświetlany jest na poręcznym pilocie odczytowym, działającym w zasięgu nawet do 250 m.

W sklepie posiadamy również inne wagi specjalistyczne, we Wrocławiu wybierane ze względu na jakość, niezawodność oraz atrakcyjną cenę. Dla zainteresowanych mamy uniwersalne wagi platformowe, gotowe wózki widłowe z zainstalowaną wagą i cyfrowym wyświetlaczem oraz modele wykorzystujące dodatkowo aplikację mobilną.

Dlaczego warto wybrać używane wagi specjalistyczne we Wrocławiu?

W każdej branży, niezależnie od jej charakteru, najważniejsze jest profesjonalne wyposażenie przedsiębiorstwa. Wagi specjalistyczne, we Wrocławiu oferowane przez nasz sklep internetowy w zawsze atrakcyjnych cenach, to budżetowa alternatywa dla fabrycznie nowego sprzętu. Wszystkie proponowane opcje używanych wag są dokładnie przez nas sprawdzane pod kątem technicznym i systemowym, dlatego zapewniają bezawaryjną pracę bez dodatkowych kosztów.