Krajalnice Ręczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wśród dostępnych na rynku krajalnic ręcznych grawitacyjnych, model sygnowany logo marki Bizerba ceniony jest za niezwykłą wydajność, ergonomię, kompaktowe rozmiary, wszechstronne zastosowanie oraz możliwość zachowania higieny na stanowisku pracy, niezależnie od panujących warunków czy porcjowanych produktów.

Oferowane przez nas krajalnice ręczne w sklepie internetowym to doskonała, ekonomiczna opcja, którą z powodzeniem można zastosować we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych oraz sklepach.

Wielozadaniowa krajalnica ręczna grawitacyjna

Chętnie wykorzystywane w branży spożywczej i gastronomicznej, krajalnice ręczne we Wrocławiu wybierane są ze względu na niewielkie rozmiary, pozwalające na swobodne korzystanie ze sprzętu nawet w lokalach o niewielkiej powierzchni, jak bary szybkiej obsługi, bufety, kuchnie restauracyjne, ale też zaplecza sklepów spożywczych.

Największą zaletą ręcznej krajalnicy do wędlin jest jej nieskomplikowana budowa i wykorzystywanie siły grawitacji, umożliwiających precyzyjne i szybkie porcjowanie nawet cięższych produktów spożywczych. Poza krojeniem wędliny, urządzenie można użytkować jako ręczną krajalnicę do sera, warzyw czy owoców.

Niezawodna jakość marki Bizerba – najchętniej wybierane krajalnice ręczne we Wrocławiu

Krajalnica ręczna grawitacyjna została wyposażona w ukośnie posadowione sanie, zwiększające ergonomię i uniwersalność urządzenia. Sprzęt zapewnia też utrzymanie w czystości stanowiska pracy dzięki specjalnej rynience drenażowej, pozwalającej na odprowadzenie płynów z krojonych produktów. Opcjonalnie można zdecydować się na pakiet zawierający automatyczne załączanie i wyłączanie noża, poprawiając tym samym bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Dodatkowo gałka odpowiadająca za regulację grubości krojenia informuje operatora za pomocą kolorowej diody o podwyższonym ryzyku skaleczenia się.

Możliwa do zamówienia krajalnica ręczna we Wrocławiu jest też wygodna w użytkowaniu pod względem czyszczenia. Ostrzałka jest w tym urządzeniu osobnym elementem, dlatego możliwe jest jej bezproblemowe zdemontowanie i umycie pod bieżącą wodą lub w zmywarce. W modelu GSP H zastosowano także funkcjonalny uchwyt do sań, znajdujący się bezpośrednio przy podstawie urządzenia.

Podstawowe parametry krajalnic ręcznych do wędlin

Krajalnica ręczna do wędlin zasilana jest napięciem 120 V/230 V. Obudowa urządzenia została wyprodukowana z aluminium eloksalowanego, czyli anodowanego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Materiał ten cechuje ogromna wytrzymałość mechaniczna, odporność na uszkodzenia, a także na rdzewienie. Za dopłatą możliwe jest wybranie obudowy z przezroczystego tworzywa sztucznego – kompozytu, który dodatkowo podwyższa trwałość krajalnicy ręcznej do sera i wędlin.

Kompaktowy rozmiar sprzętu: 808 mm x 908 mm x 598 mm pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu, niezależnie od ilości wolnej przestrzeni. Urządzenie pozwala na nastawienie grubości krojenia w zakresie od 0 do 24 mm, w tym porcjowanie bardzo cienkich plasterków – od 0 do 3 mm. Standardowo zestaw z krajalnicą ręczną grawitacyjną zawiera nóż chromo-niklowany, opracowany autorsko przez markę Bizerba.

Dlaczego warto wybrać nasze krajalnice ręczne do sera?

Używane krajalnice ręczne we Wrocławiu służą jako ekonomiczna i bardzo funkcjonalna alternatywa dla nowego sprzętu. Wszystkie modele przed wysyłką do Klienta są sprawdzane pod kątem technicznym, przechodzą też dokładny serwis. Na wszystkie zamówione egzemplarze krajalnic ręcznych we Wrocławiu udzielamy dwuletniej gwarancji. Na życzenie wykonujemy dodatkowo płatną usługę montażu, uruchomienia oraz przeszkolenia pracowników z zakresu obsługi.