Krajalnice automatyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dostępne w naszej ofercie krajalnice automatyczne we Wrocławiu to sprzęt stworzony z myślą o niewielkich obiektach przemysłowych, w tym o zakładach mięsnych, ale również restauracjach, firmach cateringowych, sklepach spożywczych i specjalistycznych. Sprzęt marki Bizerba – krajalnica automatyczna – służy do precyzyjnego krojenia w plasterki świeżych produktów spożywczych.

Uniwersalna krajalnica do wędlin automatyczna

Oferowane przez nas krajalnice do wędlin automatyczne są bardzo uniwersalne i pozwalają zastosować je do porcjowania nie tylko wszelkich wyrobów wędliniarskich, jak kiełbasy i gotowe szynki, ale również do krojenia wędzonego, pieczonego lub gotowanego mięsa albo boczku, a także innych produktów. Krajalnica automatyczna do wędlin posłuży także do przygotowania świeżych warzyw, serów, owoców oraz pieczywa.

Niezależnie od rodzaju krojonego produktu, efekt zawsze jest bardzo estetyczny i potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dania przygotowane z pomocą profesjonalnej, automatycznej krajalnicy do sera i wędlin prezentują się znacznie apetyczniej, tworząc nie tylko smaczną przekąskę, ale jednocześnie ozdobę stołu.

Niezawodna Bizerba – krajalnica automatyczna

Marka Bizerba jest znana w branży gastronomicznej oraz spożywczej jako producent solidnych, niezawodnych urządzeń, usprawniających pracę podczas przygotowywania posiłków. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie tej firmy w branży sprawia, że proponowane przez nią rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność i wydajność.

Prezentowane przez nas krajalnice automatyczne w sklepie internetowym mogą pracować w trybie automatycznym, samodzielnie krojąc i układając produkty, albo w trybie półautomatycznym, w którym operator sam obsługuje sanie krajalnicy, układając gotowe plasterki zgodnie z własną koncepcją. Z tego względu model Bizerba VS 12 D wybierany jest przez znawców branży, właścicieli sklepów i obiektów gastronomicznych.

Parametry krajalnicy do wędlin automatycznej

Optymalna wielkość – 744 mm x 941 mm x 536 mm – pozwala na bezproblemowe ustawienie automatycznej krajalnicy do sera nawet w sklepach czy lokalach o ograniczonej przestrzeni roboczej. Urządzenie jest w stanie pokroić produkty o maksymalnej wielkości 175 mm x 240 mm oraz średnicy 180 mm, co pozwala na estetyczne porcjowanie praktycznie każdego rodzaju wędliny, sera czy innych produktów. Sprzęt wyposażony jest w nóż o średnicy 330 mm, a jego powierzchnia ustawienia wynosi 520 mm x 433 mm. Obudowa została zrobiona z trwałego, nierdzewnego aluminium eloksalowanego, czyli anodowanego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Takie rozwiązanie doskonale się prezentuje i pozwala na użytkowanie go zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Bizerba krajalnica automatyczna – zawsze dobry wybór

Używane modele krajalnic automatycznych we Wrocławiu, proponowane przez nasz sklep, to doskonała alternatywa dla zakupu nowego, kosztownego sprzętu. Oferowane urządzenia są w pełni sprawne, po przeglądzie i niezbędnych pracach serwisowych, gotowe do działania od razu po zakupie.