Samochodowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Wagi samochodowe

Wagi samochodowe we Wrocławiu znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, głównie jednak w branży transportowej, spedycyjnej oraz podczas wykonywania niezbędnych kontroli drogowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy jedynie produkty najwyższej klasy i najlepszej jakości, wykonane z solidnych materiałów. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty, spełniają również rygorystyczne, europejskie normy.

W ofercie posiadamy wszystkie podstawowe rodzaje wag samochodowych – w sklepie internetowym można zamówić je z indywidualnie wycenianą dostawą na terenie całej Polski.

Wagi samochodowe najazdowe

Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez służby drogowe rodzajem wag samochodowych we Wrocławiuwagi samochodowe najazdowe. W ich obrębie można wyróżnić trzy główne rodzaje:

  • wagi najazdowe wyniesione,
  • wagi najazdowe zagłębione,
  • wagi najazdowe przenośne.

Ich konstrukcja sprawia, że są łatwe w montażu i szybkie w demontażu, a modele przenośne dodatkowo są mobilne i sprawdzają się podczas wyrywkowych kontroli w poszczególnych punktach na trasie. Ich ogromna wytrzymałość na trudne warunki pracy oraz natężoną eksploatację sprawia, że doskonale radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami – przez wiele lat.

Oferowane wagi samochodowe przenośne nadają się do kontrolowania wagi zarówno samochodów osobowych, jak i samochodów ciężarowych wraz z naczepami, przyczepami oraz całych zestawów pojazdów. Stosunkowo wysoka czułość proponowanych wag samochodowych przenośnych pozwala na wychwycenie pojazdów przeładowanych, mogących stanowić zagrożenie na drodze. Pozwalają na precyzyjne sprawdzenie całościowego ciężaru pojazdu wraz z dodatkowym wyposażeniem i ciągniętymi elementami.

Wagi samochodowe zagłębione – stabilność i precyzja

Wartym szerszego opisania rodzajem wag są wagi samochodowe zagłębione, stosowane głównie w zakładach produkcyjnych – tam, gdzie regularnie odbywają się załadunki i wyładunki większej ilości towarów. Możliwość ich zabudowania sprawia, że na stałe wpisują się w infrastrukturę, stając się jej integralnym elementem. Cyfrowe mierniki, instalowane wraz z wagami samochodowymi zagłębionymi, dają precyzyjny obraz, dzięki czemu kontrola podczas wjazdu i wyjazdu z terenu firmy jest szybsza i prostsza.

Legalizacja wag samochodowych

Poza sprzedażą wag samochodowych umożliwiamy także wykonanie okresowych przeglądów wag, w tym legalizację wag samochodowych. Regularne wykonywanie, zgodne z obowiązującymi procedurami, jest wymagane prawem. Również w tym zakresie gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasze doświadczenie i wiedza fachowa pozwalają nam w udzielaniu wsparcia na każdym etapie zamówienia.