Kasy fiskalne ONLINE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kumiega Wagi to firma z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i serwisie wielu rodzajów wag. W naszej ofercie znajdują się także kasy fiskalne online – nowoczesne urządzenia, które są łatwe w obsłudze i niezawodne. Na uwagę zasługuje również ich wyjątkowa ergonomia oraz atrakcyjne ceny.

Kasy online mają specjalnie zabezpieczoną pamięć chronioną. Przechowywane za jej pomocą dane są w pełni bezpieczne i łatwe do odczytania przez uprawnione osoby. Zapewniamy pomoc w wyborze urządzeń. Jeśli podczas ich wyboru pojawią się jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Kasy fiskalne online – jakie modele oferujemy?

Przygotowaliśmy ofertę kas fiskalnych online w różnych wersjach. Mowa tu na przykład o legendarnych modelach BINGO MAX w nowym wydaniu, które są połączeniem funkcjonalności i niezawodności. W ich przypadku istnieje możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji. Idealnie sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Na uwagę zasługuje wygodna i wytrzymała klawiatura, czytelne wyświetlacze i łatwa wymiana papieru.

Proponujemy jeszcze wiele innych kas fiskalnych online we Wrocławiu. Znajdują one zastosowanie w sklepach spożywczych i przemysłowych, punktach usługowych, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, małych gastronomii oraz pensjonatach. Pomagamy w doborze urządzeń, tak aby spełniały one oczekiwania naszych Klientów.

Nasza oferta to również kompaktowa kasa fiskalna internetowa – zgrabne urządzenie, które z powodzeniem można nosić w teczce lub kieszeni. Najmniejsze modele to idealny wybór dla osób, które potrzebują korzystać z kasy fiskalnej w terenie, sprzedając produkty lub świadcząc usługi. Mobilne kasy fiskalne zostały wyposażone w bezprzewodowy interfejs komunikacyjny, za pomocą którego można skomunikować się z CRK. Dostępne są modele w wersji z WiFi, ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

Kasa fiskalna online – cena

Zakup kasy fiskalnej w naszym sklepie nie nadszarpnie budżetu przedsiębiorstwa. Zapewniamy bowiem urządzenia dostępne w atrakcyjnych cenach. Kasa fiskalna online, w zależności od modelu, to koszt mieszczący się w granicach od 1600 do 2500 złotych brutto. Sprzęt różni się funkcjami, dlatego przed wyborem konkretnego urządzenia najlepiej skontaktować się z obsługą naszego sklepu. Doradzamy najlepsze rozwiązania i produkty dopasowane do konkretnych potrzeb Klientów. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fiskalizacją oraz obsługą kas fiskalnych.

Proponujemy kasy fiskalne online, które Klienci cenią za multifunkcyjność. Zgodnie z wymaganiami CRK urządzenia te przesyłają wiele danych, między innymi raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne i zdarzenia, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich urządzeń i składania zamówień. W przypadku pytań nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu, biorąc pod uwagę miejsce zastosowania, rodzaj świadczonych usług i sprzedaży.