Weryfikatory cen

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Weryfikatory cen w naszej ofercie to nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia wykonane z wytrzymałych materiałów, których podstawowym zadaniem jest sprawdzanie i podawanie ceny wybranego towaru. Modele dostępne w naszym sklepie mają też funkcje dodatkowe, dzięki którym znacząco wyróżniają się na tle konkurencyjnych urządzeń. U nas kupisz profesjonalny weryfikator w rozsądnej cenie.

Weryfikatory cen z możliwością wyświetlania reklam

Nasze weryfikatory kodów kresowych mają znacznie więcej funkcji niż tylko ta, jaką jest sprawdzanie cen towarów. Nowoczesna konstrukcja oraz zastosowanie dużego wyświetlacza stwarzają warunki również do graficznej prezentacji informacji dotyczących tych towarów. W ten sam sposób można wyświetlać reklamy, a nawet akcje promocyjne danej placówki handlowej.

Celem poznania wszystkich dostępnych funkcji weryfikatora, zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi urządzeniami na stronie naszego sklepu. Każdy z nich jest opisany w sposób szczegółowy i ma na celu jak najlepszą prezentację czytników. Poznaj też zalety oferowanych urządzeń, tak by jeszcze bardziej przekonać się do ich zakupu.

Dodatkowe zalety weryfikatorów cen

Weryfikatory, jakimi dysponujemy w ofercie, są wyposażone w czytnik wielokierunkowy typu area imager 2D. Dzięki niemu odczyt kodów jest znacznie łatwiejszy i nie wymaga ustawienia produktu pod określonym kątem.

Drugą zaletą tych urządzeń jest możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego. Przydaje się on w sytuacji, kiedy towary dostępne w danej placówce handlowej są wyjątkowo duże, a co za tym idzie, sprawdzanie ich cen w tradycyjnym czytniku jest mocno utrudnione. Wówczas czytnik ręczny jest bardzo pomocny. I takie też znajdziesz w naszej ofercie.

Nasze czytniki wyposażone są w funkcję dźwiękowego odtwarzania cen. Co więcej, istnieje możliwość wyboru głosu żeńskiego lub męskiego. Punkt handlowy stosujący to nowoczesne rozwiązanie staje się bardziej przyjazny osobom słabowidzącym i niedowidzącym, a co za tym idzie, czytanie cen umieszczonych na sklepowych półkach sprawia im duży kłopot.

Zaletą weryfikatorów cen z naszego asortymentu jest również prosty montaż. Można instalować je na ścianie i słupie przy użyciu płyty mocującej. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby wykonać montaż na uchwycie albo wysięgniku. Ich zasilanie, dzięki temu, że pracują w sieci LAN, także nie stanowi problemu. Urządzenie można zasilać lokalnie lub zdalnie przy użyciu kabla komunikacyjnego. Każde z nich posiada gniazdo zasilania przeznaczone do zasilacza sieciowego 33V 1,6A.

Weryfikatory cen – jak dokonać zakupu?

U nas weryfikatory kodów kreskowych we Wrocławiu można kupić zarówno na miejscu, w punkcie stacjonarnym, jak i za pośrednictwem Internetu. Nasza oferta jest bowiem skierowana zarówno do klientów z Wrocławia i okolic, jak i z całej Polski. Wszyscy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc przy wyborze konkretnego modelu. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Dbamy nie tylko o to, aby w naszym sklepie znalazły się urządzenia funkcjonalne, nowoczesne i dobrze wykonane. Zależy nam także na konkurencyjności oferty. Zatem możesz spodziewać się również atrakcyjnych cen w porównaniu do konkurencji. Z pewnością nasza konkurencyjność podnosi również funkcjonalność urządzeń, które ułatwiają pracę i pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Serdecznie zapraszamy Cię do wizyty w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym, gdzie wszyscy nasi klienci otrzymają fachową pomoc w wyborze odpowiedniego weryfikatora do ich punktu handlowego.