Zgrzewarki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nowoczesne i wydajne zgrzewarki próżniowe w ostatnich latach zrewolucjonizowały branżę gastronomiczną. Dzięki nim restauracje i bary szybkiej obsługi zyskały urządzenie gwarantujące większą wydajność, wygodę użytkowania i zredukowanie kosztów związanych z obsługą zamówień realizowanych na wynos.

Oferowane w naszym sklepie używane zgrzewarki we Wrocławiu cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno większych restauracji, jak i niewielkich punktów gastronomicznych, jadłodajni oraz firm cateringowych. Manualne urządzenie zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo proste w obsłudze, co tylko zwiększa jego funkcjonalność.

Szerokie zastosowanie zgrzewarek do tacek

Zgrzewarki próżniowe są niezwykle uniwersalne pod względem zastosowania, ponieważ można z ich pomocą zabezpieczyć na czas transportu dania niezależnie od ich konsystencji. Świetnie nadają się do pakowania tradycyjnych posiłków – zup i drugich dań, ale również koktajli, sosów, a także produktów sypkich. Zgrzewarki do pojemników można wykorzystywać niezależnie od rodzaju pakowanych wyrobów spożywczych, dlatego ich zastosowanie jest niemal nieograniczone.

Ze względu na swój charakter, zgrzewarki we Wrocławiu znajdują zastosowanie w branży spożywczej i gastronomicznej. Służą do pakowania gotowych produktów w sklepach i zakładach przetwórstwa spożywczego, ale również we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, sklepach spożywczych oraz firmach zajmujących się przygotowywaniem cateringu lub diet pudełkowych.

Najważniejsze parametry zgrzewarek do opakowań

Proponowane przez nas zgrzewarki w sklepie internetowym to urządzenia manualne, ale o bardzo prostej obsłudze. Niewielkie rozmiary – 525 mm x 256 mm x 250 mm w przypadku modelu CDS – pozwalają na zainstalowanie urządzenia nawet w lokalach o małej powierzchni gospodarczej. Średni czas nagrzewania się zgrzewarki do tacek przed pierwszym użyciem wynosi od 8 do 10 min, natomiast samo zgrzewanie przygotowanego opakowania to zaledwie 2 sekundy, co czyni to urządzenie niezwykle ekonomicznym i wydajnym. Zgrzewarki do pojemników są w stanie przygotować od 6 do 8 pudełek w ciągu jednej minuty, co znacznie przyspiesza pracę załogi i realizację kolejnych zamówień. Maksymalna wielkość tacki, jaką pomieści zgrzewarka do żywności, to 250 mm x 175 mm x 100 mm.

Zgrzewarki do żywości – dlaczego warto inwestować w traysealer?

Klienci korzystający z usług lokali gastronomicznych coraz chętniej zamawiają jedzenie z dostawą do domu lub na wynos, co wymaga wprowadzania zmian w zakresie szybkiej i sprawnej obsługi, w tym obsługi online. Wykorzystanie nowoczesnych zgrzewarek próżniowych pozwala na zwiększenie sprzedaży poprzez rozszerzenie usług o opcję dostawy i składania zamówień w formie internetowej.

Co więcej, zapakowane w ten sposób dania nie uszkadzają się ani nie zgniatają, a produkt jest w stu procentach zabezpieczony przed wylaniem się. Użytkowanie zgrzewarek jest też ekonomiczne i ekologiczne, ponieważ pozwala zaoszczędzić na kupnie drogich i szkodliwych dla środowiska opakowań jednorazowych, które w dodatku zajmują sporo miejsca. Opakowania tego rodzaju są także dobrze przyjmowane przez samych Klientów, ceniących sobie mniejsze zużycie tworzyw sztucznych oraz opcję bezpiecznego przetransportowania swojego posiłku.

Dlaczego używane zgrzewarki we Wrocławiu są tak popularne?

Nasza oferta zgrzewarek w sklepie internetowym obejmuje sprawdzone, pewne modele, gotowe do użytku zaraz po otrzymaniu przesyłki. Wszystkie oferowane urządzenia są po rzetelnym przeglądzie i serwisie, są również prawidłowo skalibrowane. Kupując używaną zgrzewarkę we Wrocławiu, otrzymujesz w pełni sprawny sprzęt w atrakcyjnej cenie.