Terminale POS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

W Kumiega Wagi oferujemy niezawodne urządzenia usprawniające pracę sprzedawców oraz usługodawców. Są to niezbędne wagi, kasy fiskalne oraz terminale POS, z którymi można zapoznać się w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Proponujemy sprzęt pochodzący od zaufanych producentów – w tym marki Posnet, która od blisko 30 lat dostarcza wyjątkowe rozwiązania technologiczne. Korzystają z nich zarówno mali przedsiębiorcy, jak i średnie firmy czy wielkie koncerny. Urządzenia POS to gwarancja intuicyjnej obsługi i gotowości do pracy zaraz po uruchomieniu sprzętu. To także kompaktowe terminale z zainstalowaną aplikacją sprzedażową dostępne w atrakcyjnej cenie.

Terminale POS Wrocław – zalety urządzeń

Terminale POS to urządzenia działające w systemie all in one. Są kompleksowymi rozwiązaniami fiskalnymi składającymi się z drukarki fiskalnej online, platformy POS oraz aplikacji sprzedażowej. To również sprzęt charakteryzujący się popularnymi interfejsami do podłączenia zewnętrznych akcesoriów, wyposażony w 4 porty USB, 2 porty HDMI, 1 port szeregowy i port LAN.

W naszej ofercie znajduje się także POS terminal do kas przystosowany do pracy ciągłej. Mowa tu o modelu wyposażonym w panele LCD wykonane z myślą o standardzie przemysłowym – charakteryzują się dużą odpornością na przegrzanie, a także doskonałą wytrzymałością mechaniczną. Proponujemy terminale POS, mające obudowę odporną na przenikanie płynów oraz zanieczyszczeń. Zostały wyposażone w nowej generacji procesory o doskonałej szybkości, co sprawia, że są wyjątkowo wydajnymi urządzeniami.

Terminale POS – dlaczego warto je wybrać?

W naszym asortymencie przygotowaliśmy niejeden niezawodny terminal płatniczy POS, ale również modele wielofunkcyjne. Są one gwarancją bezpiecznych aplikacji sprzedażowych oraz możliwości współpracy z wieloma urządzeniami, takimi jak szuflada wielonapięciowa, waga, terminal płatniczy czy skaner kodów kreskowych. Charakteryzują się stabilnością technologiczną i pełną gwarancją podczas całego okresu korzystania z platformy sprzętowej.

Z kolei płatniczy terminal to idealne rozwiązanie dla drobnych i średnich przedsiębiorców, właścicieli niedużych punktów usługowo–handlowych, lokali gastronomicznych, a także serwisantów, fizjoterapeutów, lekarzy i prawników. Dzięki POS można przyjmować płatności bezgotówkowe, rejestrować sprzedaż, wystawiać paragony, drukować faktury VAT, a nawet przygotowywać raporty okresowe.

Terminal POS – cena

Terminale POS to przede wszystkim wielofunkcyjne urządzenia, które ze względu na różnorodne funkcje znajdują zastosowanie w przypadku wielu branż. Dzięki wieloletniej współpracy z ich producentami naszym Klientom możemy zaproponować korzystne ceny sprzętu wyposażonego w dokładnie zweryfikowane i w pełni zoptymalizowane oprogramowanie gwarantujące pełnię bezpieczeństwa podczas użytkowania. Ponadto zapewniamy pomoc podczas dokonywania decyzji zakupowych. Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.