Rolki do kas fiskalnych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Rolki do kas fiskalnych to akcesoria papiernicze niezastąpione w każdym sklepie i punkcie usługowym, w którym znajduje się kasa fiskalna. Każdy model tego urządzenia może wymagać zastosowania rolki o innej szerokości i długości. Jakiej kto potrzebuje, może sprawdzić w instrukcji obsługi urządzenia. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości rolki przeznaczone do kas różnego typu, w mocno konkurencyjnych cenach.

Do czego służą rolki termiczne?

Profesjonalne rolki termiczne służą do zapisu danych dotyczących transakcji. Wydruk ten nazywa się popularnie paragonem. Na rynku dostępne są kasy fiskalne, które różnią się technologią nanoszenia druku. W każdej z nich stosuje się rolkę o innych wymiarach. Rolki są tworzone z białego papieru. U nas, z papieru wysokiej jakości, co przekłada się również na jakość samego wydruku.

Rolki do kas fiskalnych we Wrocławiu można kupić zarówno stacjonarnie, jak i w sklepie internetowym naszej firmy. Bez względu na miejsce zakupu, wybierając rolkę, należy kierować się jakością papieru. Dobrej jakości rolka, wykonana z surowca o wysokiej gramaturze, zapewnia wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Rolki, które oferujemy w naszym sklepie, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jak wybrać rolki do kas fiskalnych?

Przeglądając rolki do kas, można dostrzec pewne oznaczenia: rolka termiczna 57/14, 28/18, 57/30, czy na przykład 57/60. Pierwsza liczba oznacza szerokość papieru, a druga długość. Należy pamiętać, że szerokość jest podawana w milimetrach, a długość rolki w metrach. Zatem pierwsza z powyższej listy ma 57 mm szerokości oraz 14 m długości.

Niektórzy, wybierając rolkę, decydują się na tę najdłuższą, ponieważ uważają, że nie będzie zbyt szybko się zużywać. Tymczasem nie należy zapominać, że każde urządzenie jest inne. W związku z tym wymaga zastosowania rolki przeznaczonej do konkretnego modelu. Zbyt duża rolka może się zwyczajnie nie zmieścić, co uniemożliwi zamknięcie pokrywy.

Wiedząc już, jakie wymiary powinna mieć wybrana rolka, pozostaje teraz zwrócić uwagę na producenta. Ci cieszący się dobrą opinią i prężnie działający na rynku od wielu lat, zazwyczaj proponują wyłącznie rolki najwyższej jakości, co zawsze ma przełożenie na trwałość nadruku. Dlatego wszystko to przy wyborze rolek fiskalnych powinno odgrywać ważną rolę.

W naszym sklepie dostępne są rolki wyłącznie znanych i cenionych producentów. Są tworzone z papieru odpowiedniej jakości, aby móc zapewnić wyraźny nadruk i oczekiwaną trwałość. Dlatego wystarczy wybrać rolkę na podstawie modelu posiadanej kasy fiskalnej, aby już po chwili dokonać dobrego zakupu.

Gdzie kupić rolki termiczne – sklep internetowy czy stacjonarny?

Rolki termiczne są u nas dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. Właśnie nasz e-sklep jest skierowany do klientów z całej Polski, a także do osób, które w sposób szczególny cenią sobie zakupy przez Internet. To bardzo wygodna z opcja, z której korzysta coraz więcej zamawiających.

Jeżeli wahasz się, albo po prostu nie wiesz, jakie wybrać rolki do kasy fiskalnej, gdzie kupić – skontaktuj się z nami. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie zaprezentujemy nasz asortyment i wskażemy różnice poszczególnych produktów. Pomożemy dobrać odpowiednie rolki do konkretnej kasy. Dzięki temu w przyszłości będziesz mógł bez obaw zamawiać je online, bez wychodzenia z domu.